Podręcznik krok po kroku Ge Dbsr463

Podręcznik krok po kroku Ge Dbsr463 to kompletna instrukcja naprawy dla jednego z najpopularniejszych modeli Ge. Zawiera ona szczegółowe informacje na temat konstrukcji tego modelu, jego funkcji i naprawy. Podręcznik zawiera również wskazówki dotyczące eksploatacji i konserwacji, a także zdjęcia i ilustracje, które pomogą Ci zrozumieć, jak działa ten model. Podręcznik zawiera wszystkie informacje potrzebne do prawidłowej naprawy i konserwacji tego modelu. Pozwoli Ci to wykonywać naprawy i konserwacje szybciej i sprawniej, oszczędzając czas i pieniądze.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik krok po kroku Ge Dbsr463

Podręcznik do chemii dla klasy ósmej szkoły podstawowej. Nowa edycja 2021–2023

Nr dopuszczenia:785/2/2018
Autorzy:Jan Kulawik, Maria Litwin, Teresa Kulawik

NOWA EDYCJA 2021-2023

W podręczniku dla klasy 8 szkoły podstawowej „Chemia Nowej Ery” zawarte są treści z zakresu chemii nieorganicznej i organicznej. Powtórzenie informacji o tlenkach i wodorotlenkach na początku klasy 8 ułatwia przypomnienie wiadomości istotnych przy omawianiu tematu Sole.

 • Pomaga w opanowaniu podstaw chemii uczniom, którym nauka sprawia trudność, dzięki wyjaśnionym krok po kroku przykładom zadań problemowych i obliczeniowych oraz infografikom Przeczytaj – zrozumiesz! przedstawiającym w prosty sposób ważne procesy.
 • Powtórzenie informacji o tlenkach i wodorotlenkach na początku klasy 8 ułatwia przypomnienie wiadomości istotnych przy omawianiu tematu Sole.
 • Kształci kluczowe umiejętności sprawdzane na egzaminie ósmoklasisty z chemii, m. in. umiejętność projektowania i opisywania doświadczeń chemicznych, dzięki precyzyjnym instrukcjom, które zostały zilustrowane schematem i fotografią, oraz czytelnie wyróżnionym obserwacjom i wnioskom. Propozycje doświadczeń do samodzielnego wykonania przez uczniów umożliwiają bezpieczne wykonywanie eksperymentów i ułatwiają kształcenie umiejętności rysowania schematów. Doświadczenia zalecane do realizacji w podstawie programowej zostały wyróżnione.
 • Ułatwia uczniom znalezienie najważniejszych treści dzięki Celom lekcji oraz elementowi Zapamiętaj! przygotowanym do każdego tematu.
 • Pomaga w utrwalaniu i porządkowaniu wiedzy dzięki elementom Skojarz i zapamiętaj! oraz Podobieństwa i różnice.
 • Budzi zainteresowanie chemią, gdyż w atrakcyjny sposób łączy wiedzę z informacjami o jej wykorzystaniu. Częste odwołania do życia codziennego, np. w elemencie Chemia wokół nas oraz na infografikach Zastosowania, ukazują chemię jako naukę praktyczną i nowoczesną.
 • Umożliwia samodzielne sprawdzenie wiadomości i ćwiczenie umiejętności przed sprawdzianem dzięki Podsumowaniom oraz przekrojowym zadaniom Sprawdź, czy wiesz…, Sprawdź, czy umiesz… umieszczonym na końcu każdego działu.
 • Rozwija umiejętności uczniów starających się o ocenę celującą dzięki wyróżnionym treściom i zadaniom Dla dociekliwych, które mają podwyższony stopień trudności.
 • Ułatwia przypomnienie przed egzaminem najważniejszych zagadnień z chemii ogólnej, nieorganicznej i organicznej dzięki zebraniu ich w atrakcyjnej formie na końcu podręcznika.
 • Aktywizuje uczniów do samodzielnego zdobywania wiedzy dzięki elementowi Spojrzenie w przeszłość – projekty edukacyjne, który ułatwia organizację lekcji po egzaminie ósmoklasisty.

 • Zdjęcie oferty: Jean Hall JOGA praktyczny podręcznik krok po kroku

O przedmiocie

Wydawnictwo Debit2004
stron 80
twarda okładka
stan db +

 • Stan: Używany

Chcesz kupić więcej z jedną dostawą? WybierzKUP TERAZi w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.

Pawlikowska PRAKTYCZNY KURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

  Wysokość produktu: 18 cmSzerokość produktu: 14 cmAutor: Beata PawlikowskaLiczba stron: 390
 • STAN: NOWY

  Łódź, Polesie

  Pawlikowska BLONDYNKA NA JĘZYKACH rosyjski CD nowa

  Okładka: miękka

  Kałuska ŚWIADOWE ODŻYWIANIE nowa

Inne ogłoszenia sprzedającegoChcesz kupić więcej z jedną dostawą?Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
  Kultura i rozrywkaKsiążki i KomiksySport, forma fizycznaMedytacja, joga

  Kup w zestawie:

  Polski. Podręcznik do nauki języka polskiego dla obcokrajowców

  70, 49 zł

  41, 19 zł

  41, 99 zł

  3 produkty

  wartość produktów w zestawie:

  206, 70 zł

  153, 67 zł

  oszczędzasz 53, 03 zł(26%)

  Opis

  Podręcznik krok po kroku wprowadza rozpoczynającego naukę studenta w tajniki polskiej mowy. Napisany wyłącznie po polsku, by od razu zanurzyć go w nowym języku. Przemyślana konstrukcja dialogów i tekstów, których bohaterowie wyjaśniają poszczególne słowa i zwroty, a także świetna grafika ilustrująca teksty i ćwiczenia sprawiają, że uczący się szybko podejmuje wyzwanie posługiwania się na zajęciach wyłącznie językiem polskim. Wprowadzane w kontekście zagadnienia gramatyczne, przejrzyste i usystematyzowane tabele oraz różnorodność ćwiczeń pozwolą studentowi oswoić niełatwą gramatykę polską w praktyce. Zamiast żmudnych odmian - propozycje dialogów i zadań komunikacyjnych. Bogactwo leksyki i obrazowe zestawienia tematyczne od pierwszych rozdziałów budują pokaźny zasób słów, a tym samym poczucie pewności siebie - klucz do swobodnej komunikacji.

  Studenci szybko zaczynają mówić i myśleć po polsku

  Książka zawiera ponad 200 minuty nagrań w formacie mp3 (do pobrania na e-polish. eu) Warto tu nadmienić, że naturalny i współczesny język dialogów - to niewątpliwy atut całej serii,, POLSKI krok po kroku. Dodatkowo nagrania te mogą stanowić bazę inspirującą nauczycieli do konstruowania swoich własnych materiałów.

  Jako pierwsze na rynku e-coursebooki, stwarzają szerokie możliwości studentom i nauczycielom
  Studenci mogą używać podręcznika do samodzielnej nauki, gdyż online udostępnione są: tłumaczenia poleceń, klucz do ćwiczeń oraz multimedialny słownik. Nauczyciel znajdzie w wersji online szereg materiałów uzupełniających (ponad 7000): tekstów, ćwiczeń, nagrań, gier komunikacyjnych, testów, komentarzy i tabel gramatycznych oraz tematyczne zestawienie słownictwa.

  Klienci, których interesował ten produkt, oglądali również:

  Dane szczegółowe

  Polish-courses
  Identyfikator produktu252752
  TytułPolski. Podręcznik do nauki języka polskiego dla obcokrajowcówAutorpraca zbiorowa, Iwona Stempek WydawnictwoJęzyk wydaniapolskiJęzyk oryginałuLiczba stron180Data premiery2011-07-15Rok wydania2011Wymiary produktu [mm]298 x 210Okładkaokładka miękkaWaga Produktu [kg]0. 79Cena detaliczna86, 90 złNasza cena70, 49 zł

  Recenzje

  5/5

  Jak działają recenzje?


  Agnieszka K.

  Klient zweryfikowany

  5/5

  | 29-11-2022 | Recenzja zweryfikowana

  Podręcznik "Polski. Krok po kroku" to jeden z najlepszych podręczników do nauki języka polskiego jako obcego dostępnych na rynku wydawniczym. Sprawdzi się zarówno dla grupy jednorodnej narodowościowo jak i mieszanej. Wiek odbiorcy również nie będzie miał większego znaczenia, albowiem zgromadzone w podręczniku słownictwo jest odpowiednie dla młodzieży i dorosłych. Bohaterami podręcznika są Javier, Mami, Uwe i Angela, którzy spotykają się w Krakowie na kursie języka polskiego dla początkujących i wspólnie zmagają się z zawiłościami gramatyki i fonetyki oraz odkrywają uroki kraju, w którym przyszło im czasowo zamieszkać. Podręcznik jest przejrzysty, wzbogacony o bardzo dużą ilość zdjęć, komiksów oraz innych elementów graficznych. Całość obejmuje 26 rozdziałów podzielonych na sekcję komunikacyjną (dialog), słownictwo oraz gramatykę. "Polski. Krok po kroku" zawiera ciekawe dialogi z lekką nutą humoru i bardzo dobrą jakością nagrań. Gramatyka przedstawiona jest w sposób tabelaryczny, usystematyzowany, z wyraźnym zaznaczeniem końcówek odmian oraz wyjątków, co stanowi bardzo dobrą bazę do pracy własnej kursanta, a lektorowi w znacznym stopniu ułatwia przygotowanie do zajęć. Ćwiczenia są bardzo interesujące i różnorodne, Wartość dodaną stanowi kod z sześciomiesięcznym dostępem do platformy online, na której znajduje się cyfrowe odzwierciedlenie podręcznika oraz mnóstwo dodatkowych ćwiczeń interaktywnych. Dzięki temu podręcznik staje się jeszcze bardziej atrakcyjny dla użytkownika. W ten sposób kursanci mogą samodzielnie wykorzystywać ćwiczenia do utrwalenia i poszerzenia wiedzy zdobytej na zajęciach, a lektor wzbogacić warsztat praktycznych ćwiczeń na zajęcia. Osobiście wykorzystuję wszystkie komponenty kursu podczas prowadzonych przez siebie zajęć, dlatego też polecam ten podręcznik wszystkim niezdecydowanym.

  Kseniia A.

  | 28-05-2022It's a really good book to start learning Polish. Except for the book itself you will get a special code to learn the language online.

  Vitalii M.

  | 24-05-2022Podoba się, polecam. Prosta i zrozumiała książka.

  Oleksandra V.

  Klient niezweryfikowany

  | 01-12-2021Naprawdę bardzo fajna książka do nauczenia się polskiego od zera. Polecam wszystkim!

  Lidia K.

  | 09-11-2021Bardzo dobry podręcznik do nauki języka polskiego.

  Aleksandra P.

  | 28-10-2021Bardzo praktyczny podręcznik studenta do nauki języka polskiego jako obcego, przystosowany jako podręcznik do lekcji multimedialnej i interaktywnej w klasie oraz na platformę multimedialną e-polish. eu. Jego zaletą jest propozycja wielu ćwiczeń i gier wspomagających naukę języka obcego i utrwalających poznaną wiedzę i zdobyte umiejętności komunikacyjne studenta.
  Korzystam z niego jako lektor języka polskiego dla obcokrajowców i bardzo polecam!

  Mustafa A.

  | 29-09-2021Great book, thegood point that there are so many voce support with it that improve your listening and reading, highly recommended

  Dominika S.

  | 21-02-2021książka bardzo się podobała, łatwa do przestudiowania, wszystkim radzę, świetny projekt.

  Ната К.

  | 10-01-2021Najlepszej jakości książka, bardzo polecam wszystkim.

  林家琦

  | 05-01-2021A really helpful book for polish beginners! Currently I have only started for 4 months with the book and the online group polish lessons but already I can do some basic sentence like buying ticket, ordering food and payment in polish by myself. The language itself is really a challenge but this book definitely helps a lot.

  Dmytro L.

  | 09-11-2020Według mnie ten podręcznik jest najlepszy do nauki języka polskiego jako obcego na poziomie początkującym. Zawiera zrozumiałe tabele gramatyczne, sporo dialogów i nagrań z życia codziennego. Fabuła i ilustracje sprawiają, że nauka obcego języka jest łatwa i interesująca.

  Polecam!

  Najczęściej kupowane razem:

  Dostawa

  czas dostawy

  koszt

  za pobraniem

  InPost Paczkomat 24/7

  12, 99 złbezpłatna dostawa od249, 00 zł

  Orlen Paczka

  8, 99 zł

  DPD - Odbiór w Punkcie

  Kurier DPD299, 00 zł

  Kurier InPost

  14, 99 zł

  Pocztex Kurier

  10, 99 zł

  Pocztex - punkty odbioru

  Odbiór osobisty w Bielsku-Białej

  Bestsellery

  • Eurobusiness - Eurobiznes
  • Biologia na czasie 2. Zakres podstawowy
  • Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty
  • Królewna. 1
  • Skarb. Tom 1
  • Litery. Nauka czytania - reprint wydania 25
  • PolecaneKsiążki do nauki języka obcego

  • Polski. Poziom 1
  • Polski. Krok po kroku 2
  • Pakiet: Polski. Zestaw do nauki języka polskiego
  • Impulse 3. Język angielski
  • Repetytorium język angielski LO ZP i ZR + eBook
Podręcznik krok po kroku Ge Dbsr463

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik krok po kroku Ge Dbsr463

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik krok po kroku Ge Dbsr463