Podręcznik komunikacji Asus D700cz

Podręcznik komunikacji Asus D700cz to oficjalny podręcznik, który zawiera wszystkie informacje dotyczące konfiguracji, instalacji i użytkowania routera Asus D700cz. Zawiera on szczegółowe instrukcje konfiguracji, listę kompatybilnych akcesoriów, a także szczegółowe informacje dotyczące konfiguracji i użytkowania routera. Podręcznik zawiera również informacje o zabezpieczeniach, które powinny być stosowane, aby zapewnić bezpieczną pracę routera Asus D700cz. Podręcznik komunikacji Asus D700cz jest niezbędnym narzędziem dla wszystkich, którzy chcą korzystać z routera Asus D700cz.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik komunikacji Asus D700cz

Oficjalne Wsparcie | ASUS PolskaCentrum pobierania | Oficjalne Wsparcie | ASUS Polska

Wyobraź sobie, że jesteś na Ziemi sam, zupełnie sam, i możesz wybrać jedno z dwojga, książki lub ludzi. Często spotykam osoby ceniące sobie samotność, ale jest to możliwe tylko dzięki temu, że gdzieś na Ziemi, nawet bardzo daleko, są inni ludzie. Nie miałem pojęcia o książkach, gdy wydobyłem się z łona matki, i umrę bez książek, z dłonią innej istoty ludzkiej w mojej dłoni. Owszem, zamykam czasem drzwi, by poświęcić się książce, ale ze świadomością, że zawsze mogę znów je otworzyć i spojrzeć w oczy ludzkiej istocie.

(Martin Buber)

Interdyscyplinarny podręcznik komunikacji interpersonalnej!

Kompendium wiedzy o komunikowaniu się między ludźmi pisane z perspektywy psychologicznej, a także socjokulturowej i filozoficznej. Zawiera bogaty i trafny wybór tekstów naukowych i popularnonaukowych z zakresu komunikacji werbalnej i niewerbalnej.

W książce omówiono m. in. :

rozwijanie umiejętności posługiwania się słowem,

docieranie do tajemnicy twórczej mocy języka,

interpretację zachowań niewerbalnych, mowę ciała, międzynarodowy słownik gestów, rolę dotyku,

różne style ekspresji u kobiet i u mężczyzn,

rozwijanie umiejętności słuchania, odkrywanie własnych barier komunikacyjnych,

samospełniające się proroctwa interpersonalne,

specyfikę komunikacji w przyjaźni, rodzinie, z bliskim partnerem,

komunikację międzykulturową.

Podręcznik został napisany z myślą o studentach psychologii, socjologii, kulturoznawstwa, pedagogiki. Dzięki atrakcyjności tematów i przystępnemu językowi może wzbogacić wiedzę każdego zainteresowanego własnym rozwojem i polepszeniem kontaktów z ludźmi.

Ten produkt jest niedostępny. Sprawdź koszty dostawy innych produktów.

Podręcznik komunikacji Asus D700cz

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik komunikacji Asus D700cz

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik komunikacji Asus D700cz