Podręcznik integracji systemu i usług Ge 49 55082 4

Podręcznik integracji systemu i usług Ge 49 55082 4 to kompleksowe narzędzie stworzone przez firmę GE, które zapewnia wszystkim użytkownikom łatwy dostęp do informacji o integracji systemu i usług. Podręcznik oferuje szczegółowe informacje na temat technologii, które są potrzebne do wprowadzenia systemu i usług w środowisku użytkowników. W podręczniku zawarte są wszystkie niezbędne informacje na temat konfiguracji i konfiguracji systemu i usług, a także szczegółowe instrukcje dotyczące instalacji i migracji. Podręcznik jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników, w tym programistów, administratorów i specjalistów od integracji systemów.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik integracji systemu i usług Ge 49 55082 4

Strony dostępne w domenie www. gov. pl mogą zawierać adresy skrzynek mailowych. Użytkownik korzystający z odnośnika będącego adresem e-mail zgadza się na przetwarzanie jego danych (adres e-mail oraz dobrowolnie podanych danych w wiadomości) w celu przesłania odpowiedzi na przesłane pytania.Szczegóły przetwarzania danych przez każdą z jednostek znajdują się w ich politykach przetwarzania danych osobowych.

Wszystkie treści publikowane w serwisie są udostępniane na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa - użycie niekomercyjne - bez utworów zależnych 3. 0 Polska (CC BY-NC-ND 3. 0 PL), o ile nie jest to stwierdzone inaczej.

  • Rozpocznij współpracę:
  • Zadzwoń (22) 515 30 05Wypełnij formularz
Integracja systemu kasowego z terminalem płatniczym znacznie przyspiesza i ułatwia obsługę kasjerską. Ogranicza także ryzyko błędów kasjerskich oraz zmniejsza kolejki przy kasie. Połączenie oprogramowania kasowego i terminala to szereg korzyści dla Twojego biznesu – zyskaj je wszystkie dzięki współpracy z PolCard from Fiserv.
Mamy wieloletnie doświadczenie w integrowaniu systemów kasowych z terminalami płatniczymi. Oferujemy ponad 190 gotowych integracji dla firm z branż, które najczęściej korzystają z oprogramowania kasowego: hoteli, aptek, stacji paliw, sieci handlowych, restauracji. Oferujemy rozwiązania, których potrzebujesz!
BRANŻA HOTELARSKA

Systemy kasowe w hotelach, hostelach, pensjonatach

BRANŻA FARMACEUTYCZNA

Systemy kasowe w aptekach

HANDEL DETALICZNY

Systemy kasowe w sieciach handlowych

STACJE PALIW

Systemy kasowe w punktach sprzedaży detalicznej paliw

GASTRONOMIA

Systemy kasowe w restauracjach, barach

TRANSPORT

Systemy kasowe na dworcach i w pojazdach

SAMORZĄD TERYTORIALNY

Systemy kasowe w urzędach gmin i miast

ROZRYWKA

Systemy kasowe w kinach, teatrach, ośrodkach kultury

Najwięcej gotowych integracji na rynku

Współpracujemy z producentami najpopularniejszych systemów kasowych na rynku. Słuchamy potrzeb firm, które na co dzień obsługują transakcje przy użyciu systemów kasowych. Dzięki temu tworzymy integracje, które pomagają naszym klientom łatwiej, szybciej i bezpieczniej przyjmować płatności bezgotówkowe. 
Mamy gotowe integracje z ponad 190 systemami kasowymi. Wśród nich znajdują się integracje dla rozwiązań takich marek, jak m. in. : Asseco, Emar, Foodsoft, Insoft, Kajware, Kamsoft, Mc Comp, Softcom czy TT Soft.

Skontaktuj się ​ z naszym ekspertem

SZYBSZA OBSŁUGA KUPUJĄCYCH

Automatyzacja procesu przekazywania informacji o kwocie transakcji pomiędzy urządzeniami sprawia, że przyjęcie płatności bezgotówkowej staje się znacznie szybsze. Kasjer może obsłużyć większą liczbę transakcji w krótkim czasie i w ten sposób skrócić kolejki. Szybsza obsługa kupujących to także szansa na zwiększenie obrotów!

OGRANICZENIE RYZYKA BŁĘDÓW KASOWYCH

Dzięki integracji systemu kasowego z terminalem kasjer nie musi już ręcznie wpisywać kwoty transakcji na urządzeniu płatniczym. Ta informacja zostaje automatycznie przekazana z oprogramowania kasowego do terminala. A to oznacza znacznie mniejsze ryzyko pomyłki oraz mniej czynności, które kasjer musi wykonać podczas obsługi kasowej klienta.

PRZEWAGA KONKURENCYJNA

Szybka i bezbłędna obsługa transakcji bezgotówkowych wzmacnia wizerunek nowoczesnej, wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom klientów firmy. To doskonały sposób na powiększenie przewagi nad konkurencją oraz zdobycie kolejnych lojalnych klientów.

DOSTĘP DO NOWYCH USŁUG

Integracja pozwala rozszerzyć ofertę firmy o całkiem nowe, atrakcyjne usługi płatnicze z oferty PolCard from Fiserv, które można obsłużyć bezpośrednio na urządzeniu z systemem kasowym. Wśród nich są m. : usługa DCC, obsługa płatności BLIK, obsługa kart przedpłaconych, usługa Multimerchant.

Skorzystaj z naszego doświadczenia w integrowaniu systemów kasowych z terminalami płatniczymi. 

Porozmawiaj z naszym ekspertem, by rozpocząć współpracę lub dowiedzieć się więcej.

O chrześcijańskich korzeniach Polski

2022-06-15

Zachęcamy do zapoznania się z filmem edukacyjnym pt. „O chrześcijańskich korzeniach Polski”. W materiale, przeznaczonym dla wszystkich etapów edukacyjnych, uczniowie mają okazję poznać tajemniczego rycerza Jaksę, który wziął udział w jednej z wypraw krzyżowych do Ziemi Świętej. Dzięki jego staraniom w Miechowie został wybudowany kościół, z czasem nazywany „Polską Jerozolimą”.

Podręcznik integracji systemu i usług Ge 49 55082 4

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik integracji systemu i usług Ge 49 55082 4

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik integracji systemu i usług Ge 49 55082 4