Podręcznik inżynierii klienta Hitachi R 610aru5xd

Podręcznik inżynierii klienta Hitachi R 610aru5xd to szczegółowy dokument opisujący zastosowanie i zalecenia dotyczące zarządzania produktem. Zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące instalacji, konfiguracji, diagnostyki i naprawy urządzenia. Podręcznik zawiera także informacje na temat komponentów i sterowników oraz szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji sieci. Dokument zawiera wszystkie niezbędne informacje, które umożliwiają wykorzystanie wszystkich możliwości technicznych produktu.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik inżynierii klienta Hitachi R 610aru5xd

Gdzie kupić najlepsze podręczniki dla inżynierów?

Gdzie kupować książki? Najlepiej w księgarni! W dzisiejszych czasach wszystko można załatwić przez Internet, dlatego zapoznanie się z ofertą sklepów bez wychodzenia z domu nie stanowi najmniejszego problemu. Nawet jeśli szukasz książek najwyższej jakości, znajdziesz je w sieci. Profesjonalne książki techniczne kupisz m. in. w księgarni PWN, która od lat cieszy się zaufaniem klientów. Sklep ma bardzo dużą ofertę, która może służyć osobom o różnych potrzebach i w różnym wieku. Znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

To nie tylko literatura naukowa, ale też popularnonaukowa, umilająca przyswajanie wiedzy. Poza klasycznymi książkami sklep proponuje e-booki, audiobooki, gry, zabawki i multimedia. Na stronie https://ksiegarnia. html znajdują się wszystkie podręczniki dla inżynierów i inne godne uwagi materiały z zakresu techniki. Literatura techniczna nie należy do najtańszych, jednak wiele pozycji z księgarni PWN ma promocyjne, przystępne ceny. Zdobywanie wiedzy nie musi być bardzo drogie.

Oferta książek technicznych w księgarni PWN

Klikając w powyższy link, zostaniesz przeniesiony do konkretnej kategorii pt. “Nauki techniczne”. Tutaj znajdziesz publikacje z zakresu następujących dziedzin: informatyka, transport i logistyka, budownictwo, budowa i eksploatacja maszyn, automatyka, energetyka i elektryka, architektura i wzornictwo przemysłowe. Aby ułatwić sobie przeglądanie oferty, wybierz jedną z poniższych podkategorii. Przefiltrujesz ogromny asortyment, odsiewając niepotrzebne produkty.

Technika – transport i logistyka, budownictwo, budowa i eksploatacja maszyn, energetyka, elektryka

Choć nazwa “transport i logistyka” nie brzmią zbyt zachęcająco, w tej kategorii kryją się perełki dla prawdziwych hobbystów. Znajdziesz tu książki motoryzacyjne dla profesjonalistów oraz dla pasjonatów i kolekcjonerów. W zakresie lotnictwa mieszczą się nie tylko publikacje poświęcone najważniejszym w historii samolotom lub polskiemu lotnictwu, ale też książki o dronach czy też rozważania na temat katastrof lotniczych.

Książki na temat kosmonautyki i podróży kosmicznych przeplatają się z prognozami o lotach turystycznych. Kolejne ciekawe pozycje dotyczą statków i okrętów, a także kolei i transportu szynowego. Tu również znajduje się nie tylko literatura techniczna, ale też wiele publikacji dla miłośników pociągów.

Kolejny duży filar nauk technicznych to budownictwo, bez którego nie byłoby nie tylko naszych domów, ale też przepięknych dzieł architektonicznych. Jeśli studiujesz taki kierunek lub chcesz dokształcić się jako pracownik, wybierz książki techniczne z tego działu. Technika to także budowa i eksploatacja maszyn oraz automatyka: dziedziny, bez których również nie wyobrażamy sobie dzisiejszego świata.

W zakładce “Energetyka i elektryka” znajdują się pozycje dla elektryków i studentów energetyki, elektrotechniki i inżynierii środowiska. Poza fundamentalnymi zagadnieniami niektóre książki poruszają też nowoczesne kwestie, takie jak np. fotowoltaika czy ekologia.

Informatyka, komputery – literatura techniczna dla informatyków i nie tylko

Choć informatyka to najmłodsza dziedzina z zakresu nauk ścisłych, dziś stanowi jedną z najważniejszych, mających niebagatelny wpływ na gospodarkę i życie każdego człowieka. Z książek technicznych na jej temat korzystają przede wszystkim informatycy i programiści, ale w tej kategorii znajdziesz też wiele pozycji przydatnych innym specjalistom. Poruszane tu zagadnienia to programowanie, tworzenie stron internetowych, bezpieczeństwo komputerowe, administracja sieciowa, sztuczna inteligencja, grafika komputerowa i inne.

Niektóre publikacje dotyczące informatyki, a zwłaszcza Internetu i mediów społecznościowych, powinny zainteresować również socjologów, dziennikarzy i fachowców zajmujących się marketingiem. Jeśli – jak wielu przedsiębiorców – prowadzisz biznes w sieci, znajdziesz tu materiały pomocne podczas tworzenia sklepu internetowego, prowadzenia portali społecznościowych i zarządzania reklamami.

Historia techniki i przemysłu – historyczne podręczniki dla inżynierów i hobbystów

Aby technika mogła nam służyć, najpierw musiała powstać. Historie wynalazków i ludzi, którzy je tworzyli, to często inspirujące i fascynujące lektury. Biografie, przeglądy, zestawienia - jeśli jesteś pasjonatem, te książki pochłoną Cię na długie godziny. Jeśli jesteś studentem, pozwolą Ci dogłębnie poznać tematykę i zaliczyć egzaminy.

Projektowanie we wzornictwie przemysłowym

Wzory, wykresy, tablice, podstawy projektowania, dokumentacja projektowa, zarządzanie projektami, porządek w projektowaniu, projektowanie w konkretnych branżach… Projektant, czyli designer, odpowiada za formę otaczających nas przedmiotów użytkowych. Książki techniczne na ten temat uczą m. in., jak to robić, aby realizować potrzeby odbiorców i przyciągnąć ich do danego produktu.

Nauki techniczne w teorii i praktyce

Odpowiednia literatura techniczna pozwoli Ci przygotować się do zawodu. Jeśli przy okazji jesteś hobbystą, sięgnij po pozostałe pozycje z Twojej dziedziny. Dzięki wciągającym historiom i popularnonaukowym książkom Twoja wiedza poszerzy się w przyjemny sposób, a Ty zaspokoisz potrzebę rozrywki.

Spektrofotometry

Przyrządy Hitachi stosowane są w chemii, biochemii, toksykologii, materiałoznawstwie oraz naukach o środowisku naturalnym i chemii klinicznej. Mamy bogatą ofertę przeznaczoną zarówno do rutynowych analiz i kontroli jakości, jak i dla dydaktyków oraz czołowych badaczy naukowych.

Dowiedz się więcej

Technologia sprężonego powietrza

Hitachi jest jednym z wiodących na świecie producentów przemysłowych sprężarek powietrza. Historia sukcesów firmy Hitachi i udokumentowane doświadczenie w zakresie technologii sprężarek spiralnych umożliwiły wprowadzenie na całym świecie innowacji w tworzeniu pierwszej na świecie spiralnej sprężarki powietrza.

Dowiedz się więcej

Napędy i Automatyzacja

Hitachi oferuje szeroką gamę produktów automatyki do wielu zastosowań przemysłowych. Nasze podzespoły i oprogramowanie nadają się do rozmaitych zastosowań. Zaprojektowane z myślą o świetnej wydajności i łatwości obsługi.

Dowiedz się więcej

Wciągniki

Elektryczne wciągniki łańcuchowe firmy Hitachi są wykorzystywane do wielu zastosowań w celu usprawnienia przenoszenia ładunków. Zakres zastosowań obejmuje typowe operacje przeładunkowe w fabryce, place budowy, przemysł rozrywkowy, a nawet podnoszenie łodzi.

Dowiedz się więcej

Półprzewodniki

Półprzewodniki Hitachi mają szeroki zakres zastosowań w układach sterujących wysokich mocy, na całym świecie, w tym w tranzystorach IGBT do układów falownikowych EV/HEV, w przemiennikach dużej mocy (lokomotywy, układy napędowe OHV) oraz generatorach energii alternatywnej (układy falowników fotowoltaicznych oraz systemy konwerterów w turbinach wiatrowych). Diody półprzewodnikowe Hitachi znajdują również szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym.

Dowiedz się więcej

Sullair EMEA i C. I. S.

W regionie EMEA i C. Sullair oferuje szeroką gamę sprężarek powietrza. Od pełnej linii sprężarek powietrza, zarówno zanurzonych w oleju, jak i bezolejowych dla rynków przemysłowych, po sprężarki i narzędzia pneumatyczne odpowiednie dla przemysłu budowlanego i górniczego. Sullair ma również pełną linię produktów do uzdatniania powietrza oraz części zamienne i materiały eksploatacyjne.

Dowiedz się więcej

Kodowanie i znakowanie

Gama drukarek atramentowych na papier ciągły i znakowarek laserowych firmy Hitachi jest najbardziej zaawansowana na świecie. Nasze produkty do kodowania to najwyższej jakości, wydajne, niezawodne i trwałe drukarki przeznaczone do zastosowań przemysłowych - używane do kodowania dat, znakowania produktów i innych nadruków na produktach używanych w życiu codziennym.

Dowiedz się więcej


X wydanie kultowego podręcznika „Inżynieria oprogramowania” autorstwa Iana Sommervilla. Jest to nie tylko podręcznik przeznaczony dla studentów informatyki, to publikacja, z której skorzystają również architekci systemów, projektanci, programiści i wdrożeniowcy oraz kierownicy tych przedsięwzięć, od których zależy organizacja pracy.
W publikacji omówiono proces wytwarzania wielkich systemów informatycznych. Czytelnik znajdzie tam wyjaśnienie, na czym polega inżynieria oprogramowania, po czym przejdzie do zagadnień związanych z analizą wymagań i specyfikacjami. W książce znalazły się też informacje o projektowaniu i systemach krytycznych. Autor opisał także:
• etap weryfikacji i zatwierdzania systemu,
• proces zarządzania ludźmi,
• szacowanie kosztów,
• kontrolę jakości,
• ulepszenie procesów,
• etap pielęgnacji i modyfikacji systemu po udostępnieniu go użytkownikom.
Po każdym rozdziale znajduje się podsumowanie, opis zalecanej literatury i zestaw ćwiczeń.


Rok wydania2020
Liczba stron866
KategoriaProgramowanie
WydawcaWydawnictwo Naukowe PWN
ISBN-13978-83-01-21455-5
Numer wydania1
Język publikacjipolski
Informacja o sprzedawcyePWN sp. z o. o.
  • Informatyka
  • Programowanie

Książka jest nowoczesnym podręcznikiem inżynierii oprogramowania. Obejmuje wszystkie etapy wytwarzania oprogramowania: od określenia wymagań, poprzez proces wytwórczy, aż po konserwację produktu. Łączy ścisły opis działań...

Podręcznik akademicki omawiający problematykę istotną dla projektowania dróg i organizacji ruchu drogowego (badania, pomiary i analizy ruchu), teorię ruchu drogowego (cechy użytkowników dróg, pojazdy i ich ruch po drodze, modelowanie ruchu...

W Polsce, w ciągu ostatnich dwóch dekad, widoczna jest znaczna intensyfikacja budowy autostrad i dróg ekspresowych oraz modernizacji już istniejących. Ważną kwestią jest przy tym wybór odpowiedniego rodzaju nawierzchni, zapewniającej... pl/fiszka/139338/inzynieria-biochemiczna. html" title="Inżynieria biochemiczna">

Książka "Inżynieria biochemiczna" wprowadza studentów kierunków technicznych wyższych uczelni w zagadnienia biochemii i mikrobiologii, a studentom biotechnologii przybliża termodynamikę i kinetykę zjawisk transportowych, reakcji... pl/fiszka/230173/inzynieria-ergonomiczna-praktyka. html" title="Inżynieria ergonomiczna. Praktyka">

W monografii zebrano charakterystyczne przykłady inżynierskiej działalności w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa pracy. Wspólną płaszczyzną merytoryczną kolejnych rozdziałów jest zastosowanie metodyki projektowania ergonomicznego w... pl/fiszka/230231/inzynieria-ergonomiczna-teoria. Teoria">

W monografii przedstawiono różne aspekty teoretycznych i metodologicznych zagadnień dotyczących działania systemów typu ludzie – obiekty techniczne. Autorzy reprezentują różne nurty badawcze ergonomii, ściśle związane z naukami...

„Inżyniera finansowa na rynkach zupełnych i niezupełnych” to książka, która ma na celu przygotowanie studentów z obszaru inżynierii finansowej do pracy w towarzystwach funduszy inwestycyjnych, spółkach giełdowych, bankach, giełdzie...

Książka jest uaktualnioną i rozszerzoną wersją publikacji z roku 2008, będącej opracowaniem dotyczącym tematyki wprowadzenia do techniki, stanowiącej kontynuację monografii pt. "Wprowadzenie do techniki. Rola i miejsce techniki w... pl/fiszka/195278/inzynieria-materialowa. html" title="Inżynieria materiałowa">

Publikacja Wydawnictwa WNT, dodruk Wydawnictwo Naukowe PWN. Podręcznik Inżynieria Materiałowa zawiera syntetyczny wykład podstaw materiałoznawstwa. Autor omawia:- budowę wewnętrzną ciał stałych- związki między strukturą i własnościami...

Spis treści

Przedmowa XIII
Część Wprowadzenie do inżynierii oprogramowania 1
Rozdział 1 Wprowadzenie 3
1. 1 Profesjonalne wytwarzanie oprogramowania 5
1. 2 Etyka inżynierii oprogramowania 15
1. 3 Studia przypadków 19
Rozdział 2 Procesy wytwarzania oprogramowania 31
2. 1 Modele procesu wytwarzania oprogramowania 33
2. 2 Czynności procesowe 42
2. 3 Radzenie sobie ze zmianami 50
2. 4 Ulepszanie procesu wytwarzania 55
Rozdział 3 Zwinne wytwarzanie oprogramowania 61
3. 1 Metodyki zwinne 64
3. 2 Zwinne techniki wytwarzania 66
3. 3 Zwinne zarządzanie projektem 74
3. 4 Skalowanie metodyk zwinnych 78
Rozdział 4 Inżynieria wymagań 93
4. 1 Wymagania funkcjonalne i pozafunkcjonalne 97
4. 2 Procesy inżynierii wymagań 104
4. 3 Ujawnianie wymagań 104
4. 4 Specyfikowanie wymagań 113
4. 5 Walidacja wymagań 123
4. 6 Zmiany wymagań 125
Rozdział 5 Modelowanie systemu 133
5. 1 Modele kontekstowe 136
5. 2 Modele interakcji 139
5. 3 Modele strukturalne 144
5. 4 Modele behawioralne 150
5. 5 Inżynieria sterowana modelami 155
Rozdział 6 Projekt architektoniczny 163
6. 1 Decyzje dotyczące projektu architektonicznego 167
6. 2 Widoki architektoniczne 169
6. 3 Wzorce architektoniczne 171
6. 4 Architektury aplikacji 181
Rozdział 7 Modelowanie systemu 193
7. 1 Projektowanie obiektowe z wykorzystaniem UML 195
7. 2 Wzorce projektowe 207
7. 3 Problemy implementacyjne 210
7. 4 Wytwarzanie oprogramowania open source 217
Rozdział 8 Testowanie oprogramowania 225
8. 1 Testy wytwórcy 231
8. 2 Wytwarzanie sterowane testami 243
8. 3 Testy wydania 245
8. 4 Testy użytkownika 249
Rozdział 9 Ewolucja oprogramowania 257
9. 1 Procesy ewolucji 260
9. 2 Systemy odziedziczone 264
9. 3 Konserwacja oprogramowania 273
Część 2 Rzetelność i zabezpieczenia 287
Rozdział 10 Rzetelne systemy 289
10. 1 Cechy rzetelności 292
10. 2 Systemy socjotechniczne 295
10. 3 Nadmiarowość i różnorodność 299
10. 4 Rzetelne procesy 301
10. 5 Metody formalne a rzetelność 304
Rozdział 11 Inżynieria niezawodności 311
11. 1 Dostępność i niezawodność 314
11. 2 Wymagania niezawodności 317
11. 3 Architektury tolerujące awarie 323
11. 4 Programowanie pod kątem niezawodności 331
11. 5 Mierzenie niezawodności 338
Rozdział 12 Inżynieria bezpieczeństwa 347
12. 1 Systemy krytyczne ze względów bezpieczeństwa 349
12. 2 Wymagania bezpieczeństwa 353
12. 3 Procesy inżynierii bezpieczeństwa 362
12. 4 Analizy bezpieczeństwa 371
Rozdział 13 Inżynieria zabezpieczeń 385
13. 1 Zabezpieczenia i rzetelność 388
13. 2 Zabezpieczenia i firmy 392
13. 3 Wymagania zabezpieczeń 395
13. 4 Projektowanie zabezpieczonych systemów 400
13. 5 Testowanie i gwarantowanie zabezpieczeń 417
Rozdział 14 Inżynieria odporności 423
14. 1 Bezpieczeństwo cybernetyczne 427
14. 2 Odporność socjotechniczna 431
14. 3 Projektowanie systemów odpornych 440
Część 3 Zaawansowana inżynieria oprogramowania 453
Rozdział 15 Ponowne użycie oprogramowania 455
15. 1 Ogólny przegląd ponownego użycia 459
15. 2 Platformy aplikacji 462
15. 3 Linie oprogramowania na sprzedaż 465
15. 4 Ponowne użycie systemów użytkowych 472
Rozdział 16 Komponentowa inżynieria oprogramowania 485
16. 1 Komponenty i modele komponentowe 488
16. 2 Procesy CBSE 495
16. 3 Składanie komponentów 502
Rozdział 17 Inżynieria oprogramowania rozproszonego 513
17. 1 Systemy rozproszone 515
17. 2 Przetwarzanie klient-serwer 523
17. 3 Wzorce architektoniczne systemów rozproszonych 525
17. 4 Oprogramowanie jako usługa 537
Rozdział 18 Usługocentryczna inżynieria oprogramowania 547
18. 1 Architektury usługocentryczne 552
18. 2 Usługi RESTful 557
18. 3 Inżynieria usług 560
18. 4 Komponowanie usług 569
Rozdział 19 Inżynieria systemów 579
19. 1 Systemy socjotechniczne 584
19. 2 Projekt koncepcyjny 592
19. 3 Zamawianie systemu 595
19. 4 Wytwarzanie systemu 599
19. 5 Działanie i ewolucja systemu 603
Rozdział 20 Systemy systemów 611
20. 1 Złożoność systemu 615
20. 2 Klasyfikowanie systemów systemów 619
20. 3 Redukcjonizm i systemy złożone 622
20. 4 Inżynieria systemów systemów 625
20. 5 Architektury systemów systemów 631
Rozdział 21 Inżynieria oprogramowania czasu rzeczywistego 643
21. 1 Projektowanie systemów wbudowanych 646
21. 2 Wzorce architektoniczne oprogramowania czasu rzeczywistego 653
21. 3 Analiza synchronizacji 660
21. 4 Systemy operacyjne czasu rzeczywistego 665
Część 4 Zarządzanie oprogramowaniem 673
Rozdział 22 Zarządzanie projektem 675
22. 1 Zarządzanie ryzykiem 678
22. 2 Zarządzanie ludźmi 686
22. 3 Praca zespołowa 691
Rozdział 23 Planowanie projektu 703
23. 1 Wycenianie oprogramowania 706
23. 2 Wytwarzanie planowe 708
23. 3 Tworzenie harmonogramu projektu 711
23. 4 Planowanie zwinne 716
23. 5 Techniki szacowania 719
23. 6 Metodyka modelowania kosztów COCOMO 723
Rozdział 24 Zarządzanie jakością 739
24. 1 Jakość oprogramowania 742
24. 2 Standardy oprogramowania 745
24. 3 Przeglądy i inspekcje 750
24. 4 Zarządzanie jakością a wytwarzanie zwinne 755
24. 5 Miernictwo oprogramowania 757
Rozdział 25 Zarządzanie konfiguracją 773
25. 1 Zarządzanie wersjami 778
25. 2 Budowanie systemu 784
25. 3 Zarządzanie zmianami 790
25. 4 Zarządzanie wydaniami 795
Słownik 801

RozwińZwiń

Podręcznik inżynierii klienta Hitachi R 610aru5xd

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik inżynierii klienta Hitachi R 610aru5xd

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik inżynierii klienta Hitachi R 610aru5xd