Pełna instrukcja obsługi Dell Powerconnect Rps 60

Dell Powerconnect RPS 60 to wielofunkcyjna jednostka UPS, która oferuje zaawansowane funkcje, takie jak automatyczne przełączanie zasilania i chroniony port USB. Jest przeznaczony do łatwego i szybkiego użytku, dzięki łatwemu w obsłudze panelowi przedniemu i intuicyjnemu oprogramowaniu. Dzięki RPS 60 można tworzyć zaawansowane sieci zasilania, łącząc je z innymi urządzeniami, takimi jak przełączniki, serwery, drukarki i inne. Pełna instrukcja obsługi Dell Powerconnect RPS 60 zawiera informacje na temat instalacji, konfiguracji, monitorowania i zarządzania zasilaniem. Zawiera również szczegółowe informacje dotyczące protokołów komunikacyjnych, zabezpieczeń, a także danych technicznych. Instrukcja może pomóc w zrozumieniu wszystkich funkcji i zalet RPS 60, a tym samym w pełni wykorzystać je do tworzenia wydajnych sieci zasilania w swojej firmie.

Ostatnia aktualizacja: Pełna instrukcja obsługi Dell Powerconnect Rps 60

Zgubiłeś instrukcję obsługi urządzenia Dell PowerConnect RPS-60 Przelacznik? Masz z nim jakiś inny problem? Dobrze trafiłeś.

Często zdarza się, że pierwsze problemy z urządzeniem Dell PowerConnect RPS-60 Przelacznik pojawiają się dopiero po kilku tygodniach, miesiącach od jego zakupu. Wiele osób po takim czasie ma problem ze znalezieniem dokumentów, które dostał przy zakupie (takich jak instrukcja obsługi) - albo zostały już wyrzucone, albo zawieruszyły się tak, że nie sposób ich odnaleźć. Poniżej znajdziesz listę dokumentów dotyczących Dell PowerConnect RPS-60 Przelacznik, które możesz pobrać bezpośrednio z naszych serwerów. Od tego momentu nie będziesz musiał pilnować dokumentacji urządzeń. Wystarczy, że zajrzysz do naszej bazy i ściągniesz instrukcję obsługi, tak samo jak do Dell PowerConnect RPS-60 Przelacznik.

Możesz dodać kolejny dokument dla urządzenia Dell PowerConnect RPS-60 Przelacznik. Gdy uważasz, że posiadasz nowszą lub lepszą wersję instrukcji podziel się nią z innymi. Możesz też skontaktować się z nami jesli instrukcją Cie nie satysfakconuje lub jest zbyt niskiej jakości. Postaramy się zdobyć odpowiedni dokument dla Ciebie. Jeśli masz problemy z wyświetleniem lub pobraniem manuala, zgłoś się również do nas.

Potrzebujesz pomocy?

Jeżeli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy dotyczącej zasobów zawartych już w naszej bazie, bądź chcesz zgłosić prośbę o dodanie nowych instrukcji do naszego serwisu, skorzystaj z możliwych form kontaktu:

Formularz kontaktowy lub
contact -@- manualsbase. com

Jak korzystać?

Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najszybszego dostępu do treści zawartych w instrukcji obsługi urządzenia Dell PowerConnect RPS-60. Korzystając z podglądu online możesz szybko przejrzeć spis treści i przejść do strony, na której znajdziesz rozwiązanie swojego problemu z Dell PowerConnect RPS-60.

Dla Twojej wygody

Jeżeli przeglądanie instrukcji Dell PowerConnect RPS-60 bezpośrednio na tej stornie nie jest dla Ciebie wygodne, możesz skorzystać z dwóch możliwych rozwiązań:

  • Przeglądanie pełnoekranowe - Aby wygodnie przeglądać instrukcję (bez pobierania jej na komputer) możesz wykorzystać tryp przeglądania pełnoekranowego. Aby uruchomić przeglądanie instrukcji Dell PowerConnect RPS-60 na pełnym ekranie, użyj przycisku Pełny ekran.
  • Pobranie na komputer - Możesz również pobrać instrukcję Dell PowerConnect RPS-60 na swój komputer i zachować ją w swoich zbiorach. Jeżeli nie chcesz jednak marnować miejsca na swoim urządzeniu, zawsze możesz pobrać ją w przyszłości z ManualsBase.

Instrukcja obsługi Dell PowerConnect RPS-60

Advertisement
Wersja drukowana

Wiele osób woli czytać dokumenty nie na ekranie, lecz w wersji drukowanej. Opcja wydruku instrukcji również została przewidziana i możesz z niej skorzystać klikając w link znajdujący się powyżej - Drukuj instrukcję. Nie musisz drukować całej instrukcji Dell PowerConnect RPS-60 a jedynie wybrane strony. Szanuj papier.

Streszczenia

Poniżej znajdziesz zajawki treści znajdujących się na kolejnych stronach instrukcji do Dell PowerConnect RPS-60. Jeżeli chcesz szybko przejrzeć zawartość stron znajdujących się na kolejnych strinach instrukcji, możesz z nich skorzystać.

Instrukcja instalacji systemu Dell PowerConnect RPS-60 157

Elementom zamontowanym w stelażu należy zapewnić odpowiedni przepływ

powietrza chłodzącego.

W trakcie obsługi dowolnych elementów zamocowanych w stelażu nie wolno ich

nadeptywać lub na nie stawać.

OSTRZEŻENIE: Wszystkie połączenia zasilania prądem stałym i uziemienia

muszą być przeprowadzone przez wykwalifikowanego elektryka. Całe

okablowanie elektryczne musi spełniać odnośne lokalne lub krajowe

przepisy i zasady.

OSTRZEŻENIE: Nigdy nie wolno pomijać instalowania przewodu uziemienia

lub użytkować urządzenia pozbawionego prawidłowego, zainstalowanego

przewodu uziemienia. Jeśli występują wątpliwości, co do dostępności

prawidłowego uziemienia, należy skontaktować się z odpowiednimi

organami kontroli urządzeń elektrycznych lub elektrykiem.

OSTRZEŻENIE: Obudowa systemu musi być dodatnio uziemiona przez

połączenie z ramą szafki. Nie wolno podłączać zasilania do systemu dopóki

nie zostaną podłączone kable uziemiające. Okablowanie zasilające i

uziemiające musi zostać sprawdzone przez wykwalifikowanego inspektora

układów elektrycznych. Jeśli uziemienie nie zostanie wykonane lub

zostanie odłączone, będzie istniało ryzyko powstania wyładowań.

Opcje związane z modemami, połączeniami telekomunikacyjnymi lub

siecią lokalną (LAN)

Nie należy podłączać ani korzystać z modemu podczas burzy z wyładowaniami

atmosferycznymi. Istnieje bowiem ryzyko porażenia prądem pochodzącym

z wyładowania atmosferycznego.

Nie wolno podłączać ani korzystać z modemu w wilgotnym otoczeniu.

Nie należy wtykać kabla modemu lub telefonicznego do gniazda kontrolera NIC

(Network Interface Controller [Kontroler interfejsu sieciowego]).

Przed zdjęciem obudowy urządzenia, dotknięciem lub instalacją elementów

wewnętrznych, albo dotknięciem kabla lub wtyczki modemu, które pozbawione

są izolacji, należy odłączyć kabel modemu.

Ostrzeżenie: Instrukcje dotyczące

bezpieczeństwa (ciąg dalszy)

Pełna instrukcja obsługi Dell Powerconnect Rps 60

Bezpośredni link do pobrania Pełna instrukcja obsługi Dell Powerconnect Rps 60

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Pełna instrukcja obsługi Dell Powerconnect Rps 60