Lista części Instrukcja obsługi Honeywell Electronic Aquastat L7148f

Lista części Instrukcja obsługi Honeywell Electronic Aquastat L7148f zawiera szczegółowe informacje na temat wszystkich części i akcesoriów, które są wymagane do prawidłowej instalacji i użytkowania tego kontrolera temperatury. Instrukcja zawiera również szczegółowe opisy i ilustracje, które pomogą użytkownikom zidentyfikować wszystkie części i akcesoria niezbędne do instalacji i użytkowania tego kontrolera. Instrukcja również zawiera informacje dotyczące bezpieczeństwa i instalacji, a także listę części zamiennych i części, które należy wymienić w przypadku awarii. Lista części jest przydatna, jeśli użytkownicy chcą dokupić części zamienne lub zamówić nowe części do naprawy.

Ostatnia aktualizacja: Lista części Instrukcja obsługi Honeywell Electronic Aquastat L7148fTermostat Honeywell CMT507 jest przeznaczony do czasowej regulacji temperatury w systemach grzewczych i klimatyzacyjnych dla domów i ma łych budynków. Może być stosowany jako zewnętrzny element regulacji z kotłami gazowymi, olejowymi oraz kombi.
Duży wyświetlacz oraz układ przycisków jest podobny do dotychczasowych regulatorów z rodziny CM. Regulator jest idealny dla użytkowników, którzy chcą po łączyć wysoką dokładność regulacji temperatury z łatwością obsługi.

• Program 7 dniowy.
• Widoczny na wyświetlaczu program czasowy zmian temperatury.
• Chwilowa zmiana parametrów dostosowana do aktualnych potrzeb obowiązująca do następnych nastaw w programie
• Zasilanie bateryjne dwoma bateriami alkalicznymi typ AA (LR6)
• Tryb automatyczny lub ręczny.

Termostat Honeywell CMT707 jest przeznaczony do czasowej regulacji temperatury w systemach grzewczych i klimatyzacyjnych dla domów i ma łych budynków. Mo że być stosowany jako zewnętrzny element regulacji w systemach z pompami obiegowymi, siłownikami termicznymi, zaworami strefowymi lub jako integralna część kotłów z palnikami olejowymi lub gazowymi a tak że w systemach ogrzewania elektrycznego o obciążeniu <5A.
Regulator CM707 dzięki solidnej konstrukcji z dużymi zaciskami przewodów jest urządzeniem łatwym i szybkim w montażu. Regulator jest idealny dla użytkowników, którzy chcą po łączyć wysoką dokładność regulacji temperatury z łatwością obsługi.

 
Regulator Honeywell CM727przeznaczony jest do czasowej regulacji temperatury w systemach grzewczych w domach i małych budynkach. Regulator ten może być stosowany jako część instalacji składającej się z kotłów Kombi, palników olejowych, kotłów gazowych, pomp cyrkulacyjnych, siłowników termicznych, zaworów strefowych i elektrycznych instalacji grzewczych. Regulator bezprzewodowy CM727 składa się z modułu pokojowego CMT927A oraz modułu przekaźnikowego R6660D (HC60NG). Moduł pokojowy nie wymaga żadnego okablowania. Jedynym okablowaniem jest połączenie modułu przekaźnikowego z elementem sterującym (np. palnikiem kotła). Moduł pokojowy należy zamontować w miejscu odpowiednim zarówno dla pomiaru temperatury jak i pozbawionym zakłóceń radiowych. Sygnał radiowy regulatora nadawany jest w pasmie 868MHz.

Regulator Honeywell CM907 jest przeznaczony do czasowej regulacji temperatury w systemach grzewczych i klimatyzacyjnych dla domów i małych budynków. Może być stosowany jako zewnętrzny element regulacji w systemach z pompami obiegowymi, siłownikami termicznymi, zaworami strefowymi lub jako integralna część kotłów z palnikami olejowymi lub gazowymi a także w systemach ogrzewania elektrycznego o obciążeniu <8A.

 • Tygodniowy program ogrzewania.
 • Maksymalnie do 6 zmian temperatury i czasu w ciągu doby pozwala na dopasowanie programu ogrzewania do różnych oczekiwań użytkownika.
• Zasilanie bateryjne 2 x AA (LR6) alkaliczne.

 
Regulator Honeywell CM927 przeznaczony jest do czasowej regulacji temperatury w systemach grzewczych i klimatyzacyjnych w domach i małych budynkach. Może być stosowany jako część instalacji składającej się z kotłów Kombi, palników olejowych, kotłów gazowych, pomp cyrkulacyjnych, siłowników termicznych, zaworów strefowych i elektrycznych instalacji grzewczych (<10A). Razem z innym regulatorem CM927 i modułem przekaźnikowym HC60NG może obsługiwać instalacje wielostrefowe (do 4 stref).
Regulator bezprzewodowy CM927 składa się z termostatu pomieszczeniowego CMT927A i modułu przekaźnikowego R6660D (HC60NG). Moduł przekaźnikowy połączony jest kablem z elementem sterującym (np. Regulator powinien być zamontowany w miejscu odpowiednim zarówno dla pomiaru temperatury jak i pozbawionym zakłóceń radiowych.

Nowa rodzina termostatów Honeywell DT90 reprezentuje termostaty cyfrowe zaprojektowane z myślą o komforcie i ekonomii w nowoczesnych instalacjach grzewczych. Duży wyświetlacz oraz prosty panel sterowniczy sprawiają, że termostat DT90 jest łatwy w obsłudze. Optymalne wykorzystanie energii jest realizowane poprzez zastosowanie najwyższej jakości typu regulacji TPI oraz przycisk ECO z funkcją oszczędnościową. Termostat może być zastosowany w instalacjach ogrzewczych z kotłami gazowymi i olejowymi, w instalacjach ogrzewania podłogowego, elektrycznego lub strefowego.
 

Nowa rodzina termostatów Honeywell DT92reprezentuje termostaty cyfrowe zaprojektowane z myślą o komforcie i ekonomii w nowoczesnych instalacjach grzewczych. Zestaw składający się z modułu pokojowego oraz modułu załączającego komunikuje się sygnałem radiowym. Produkty te są ze sobą fabrycznie zestrojone i są gotowe do natychmiastowego montażu. Termostat może być zastosowany w instalacjach ogrzewczych z kotłami gazowymi i olejowymi, w instalacjach ogrzewania podłogowego, elektrycznego
lub strefowego
 

Czy wiesz, że dziennie dodajemy kilkanaście instrukcji obsługi całkowicie bezpłatnie?Dlatego jeśli szukasz instrukcji do produktu, wpisz jego nazwę w wyszukiwarce, a następnie kliknij enter.

Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić instrukcję do każdego produktu zporównywarki produktów.Za darmo!

Rozwiń

Lista części Instrukcja obsługi Honeywell Electronic Aquastat L7148f

Bezpośredni link do pobrania Lista części Instrukcja obsługi Honeywell Electronic Aquastat L7148f

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Lista części Instrukcja obsługi Honeywell Electronic Aquastat L7148f