Instrukcja montażu, obsługi i bezpieczeństwa Black And Decker Fire Storm Fs1807cs

Instrukcja montażu, obsługi i bezpieczeństwa Black And Decker Fire Storm FS1807CS jest ważna dla zapewnienia bezpieczeństwa i skutecznego użytkowania produktu. Przed przystąpieniem do montażu, należy przeczytać wszystkie instrukcje i ostrzeżenia zawarte w instrukcji. Instrukcja zawiera informacje dotyczące montażu, użytkowania, konserwacji i bezpieczeństwa, a także ważne informacje dotyczące użytkowania urządzenia. Należy starannie przestrzegać wszystkich instrukcji i ostrzeżeń, aby zapobiec obrażeniom i uszkodzeniu urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu, obsługi i bezpieczeństwa Black And Decker Fire Storm Fs1807cs

LinksysWAG120N Instrukcja Posiadacza

Popularność:

868 wyświetleniaPrzelicz strony:23 stronyTyp pliku:PDFRozmiar pliku:1. 85 Mb

Kabelkom

Kabelkom Leakage FFTx PROFESJONALNY SPRZĘT POMIAROWY USŁUGI PROJEKTOWE TV KABLOWA TV CYFROWA RADIOKOMUNIKACJA KOMPATYBILNOŚĆ ELEKTROMAGNETYCZNA POMIARY PROPAGACYJNE WYCIEKI OBSŁUGA OPERATORÓW TV KABLOWEJ KONSULTING DORADZTWO TECHNICZNE WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG ZADOWOLENIE KLIENTA G5 LTE DOCSIS3. 1 REMOTE-PHY

Strojenie i dopasowanie sondy

Czułość każdej sondy zmienia się wraz z częstotliwością sygnału do niej wysyłanego. Ponadto występuje częstotliwość, przy której sonda ma największą czułość. Co więcej, tę częstotliwość można regulować w pewnym zakresie za pomocą kondensatorów służących do strojenia, które wbudowano w elektronikę sondy. Strojenie obejmuje regulację elektroniki sondy w taki sposób, aby odpowiednią częstotliwością nadawaną była częstotliwość, przy której czułość jest największa (SFO1, SFO2 itd. ). Strojenie i dopasowywanie każdej cewki w sondzie przebiega oddzielnie. Jeśli nastąpiła zmiana sondy lub znaczna zmiana częstotliwości nadawanej, może wystąpić konieczność ponownego strojenia sondy. W przypadku pracy rutynowej przy użyciu rozpuszczalników organicznych z sondami selektywnymi jest mało prawdopodobne, aby nastąpiły większe zmiany wartości częstotliwości nadawanych. W związku z tym po pierwszym dostrojeniu sondy niewielkie wahania częstotliwości nie będą wymagały ponownego strojenia. Zazwyczaj należałoby zmienić częstotliwość nadawaną o co najmniej 100 kHz, aby konieczne było ponowne strojenie. W przypadku sond szerokopasmowych nadawane częstotliwości w znacznym stopniu zmieniają się w zależności od jądra, dlatego strojenie sondy jest konieczne przy każdej zmianie wybranego jądra. Ponadto przy każdym strojeniu sondy należy przeprowadzić jej dopasowywanie. Dopasowywanie obejmuje doprowadzenie do tego, aby do cewki znajdującej się w górnej części sondy była przekazywana maksymalna część mocy podawanej do podstawy sondy. Dzięki temu minimalna część mocy podawanej do podstawy sondy zostaje odbita z powrotem w stronę wzmacniaczy (a więc zostaje utracona).

NoteIcon

Uwaga: Firma Bruker oferuje dwa różne rodzaje korekty przy strojeniu i dopasowaniu. Oprócz korekty ręcznej kondensatorów do strojenia i dopasowywania sondy mogą być wyposażone w moduł strojenia automatycznego (ATM). W zależności od wyposażenia należy postępować zgodnie z poniższymi punktami.

Dalsze informacje

Sondy wyposażone w ATM (procedura strojenia automatycznego)
Sondy wyposażone w ATM (procedura strojenia ręcznego)

Instrukcja montażu, obsługi i bezpieczeństwa Black And Decker Fire Storm Fs1807cs

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu, obsługi i bezpieczeństwa Black And Decker Fire Storm Fs1807cs

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu, obsługi i bezpieczeństwa Black And Decker Fire Storm Fs1807cs