Instrukcja aktywacji Cadac Maestro 4b

Instrukcja aktywacji Cadac Maestro 4b jest specjalnie opracowanym programem, który umożliwia łatwą i szybką aktywację i konfigurację urządzenia. Program zapewnia łatwe i bezproblemowe dostosowanie ustawień systemu do Twoich potrzeb. Instrukcja aktywacji wyświetla wyraźne informacje dotyczące konfiguracji i instalacji, abyś mógł szybko i sprawnie skonfigurować swoje urządzenie. Użytkownik może również przeglądać wszystkie dostępne opcje i ustawienia, aby dostosować je do własnych potrzeb. Instrukcja aktywacji Cadac Maestro 4b zapewnia również wygodny sposób na zarządzanie i monitorowanie systemu poprzez intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja aktywacji Cadac Maestro 4b

Aktywacja oprogramowania AVG / Avast

Wprowadź poniżej swój numer licencji aby otrzymać instrukcję aktywacji, jeśli nie znasz numeru licencji naciśnij przycisk "nie znam kodu aktywacji"

Przejdź do treściPrzejdź do menu

Tak możesz aktywować Car-Net

Dzięki Car-Net odczujesz relaks przez cały dzień. Tutaj znajdziesz instrukcję aktywacji usług online Car-Net w Twoim Volkswagenie, a także aktywacji Car-Net e-Remote w Twoim e-up!  (Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 14, 8–14, 4; emisja CO2 w g/km: w cyklu mieszanym 0. Dla pojazdu są dostępne tylko wartości zużycia paliwa i emisji zgodne z WLTP, a nie NEDC. Dane dotyczące zużycia i emisji CO2 w przedziałach wartości w zależności od wybranego wyposażenia pojazdu. )2.

Chcesz się dowiedzieć, czy Twój model pojazdu jest wyposażony w Car-Net lub We Connect? Tutaj znajdziesz test kompatybilnościOpens an external link

Aktywacja przez aplikację We Connect

Aktywuj mobilne usługi online Volkswagena wygodnie na Twoim smartfonie: Dzięki aplikacji We Connect możesz łatwo i szybko utworzyć konto użytkownika oraz wyposażyć swój pojazd w mobilne usługi online.

W tej pisemnej instrukcji pokazujemy poszczególne kroki, które są do tego konieczne.

Aktywacja usługi e-Remote w e-up! 

Car-Net e-Remote zapewnia wygodny dostęp do najważniejszych funkcji Twojego e-up!. W naszej szczegółowej instrukcji dowiesz się, jak aktywować usługi e-Remote w swoim e-up!.

Utworzenie połączenia internetowego

Aby móc korzystać ze wszystkich zalet mobilnych usług online, oprócz aktywnej licencji Car-Net potrzebne jest połączenie internetowe w pojeździe. W tym przypadku zależnie od wyposażenia dostępne są różne możliwości. Prezentujemy je w tym filmie i przeprowadzamy Cię przez poszczególne kroki.

Jeśli chcesz się z nimi zapoznać raz jeszcze, poniżej znajduje się pisemna instrukcja do pobrania.

To również może Cię zainteresować

Aktywacja We Connect. Tutaj dowiesz się, jak aktywować mobilne usługi online.

Test kompatybilności. Sprawdź, czy Twój model pojazdu jest kompatybilny z We Connect lub Car-Net.

 • Aktywacja We Connect.

Jak aktywować CANAL+ BOX 4K?

Urządzenie korzysta z bardzo intuicyjnego oprogramowania Android TV. Podłącz dekoder do telewizora za pomocą kabla HDMI, podłącz zasilanie i podążaj za wskazówkami wyświetlanymi na ekranie telewizora.

Najszybciej skonfigurujesz CANAL+ BOX jeśli posiadasz telefon z system Android – pamiętaj aby na czas konfiguracji telefon był połączony z siecią Wifi, którą posiadasz w mieszkaniu.

Jeśli kupiłeś dekoder poprzez punkt stacjonarny CANAL+ po aktywacji CANAL+ BOX 4K obowiązkowo odśwież uprawnienia w dekoderze. Instrukcję znajdziesz tutaj.

Ważne! Aktywacja dekodera może potrwać do 12 godzin! Dekoder aktywuj w Polsce!


Aby aktywować CANAL+ BOX 4K w pierwszym kroku musisz sparować pilota z urządzeniem.
Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie telewizora. 

Po chwili zobaczysz animację

Wybierz język

'

Następnie skonfiguruj telewizor przy użyciu telefonu z Androidem, jeśli nie masz takiego urządzania wybierz Pomiń

 • Postępuj zgodnie z komunikatem na ekranie.

  W telefonie wykonaj następujące czynności (w poniższym przypadku telefon od razu przeszedł do konfiguracji CANAL PLUS BOX, bez konieczności wybierania urządzenia z listy - prawdopodobnie dlatego, że nie wykrył innych urządzeń):

  W telefonie wykonaj następujące czynności (w poniższym przypadku telefon od razu przeszedł do konfiguracji CANAL PLUS BOX, bez konieczności wybierania urządzenia z listy - prawdopodobnie dlatego, że nie wykrył innych urządzeń):

  Na ekranie telewizora wyświetlą się komunikaty z kodem który należy potwierdzić na telefonie

 • Jeśli nie masz urządzenia z Androidem lub nie chcesz aktywować dekodera przez telefon. Podłącz dekoder do Internetu i zaloguj się do konta Google.

  Po wyszukaniu dostępnych sieci wybierz swoją i wpisz hasło. (Jeśli Twoja sieć jest zabezpieczona)

  Po poprawnych połączeniu się do sieci - wybierz Zaloguj się

  Jeśli wybierzesz Użyj telefonu lub komputera i przepisz kod dostępny na ekranie telewizora. Ważne by Twoje urządzenie, było podłączone do tej samej sieci co dekoder. com/-/media/images/aktywacja-canalbox4k/pomn5. png? h=449&w=798&la=pl-pl&hash=B1D05AD11D5970D6736287011EE2EEA6"/>

  Jeśli chcesz zalogować się za pomocą pilota - Wybierz Użyj pilota i wpisz dane do konta Google. com/-/media/images/aktywacja-canalbox4k/pomn6. png? la=pl-pl&h=449&w=798&hash=B222AE7826B470FA3D47B9EA2B79B2F8"/>

Zaakceptuj Warunki usługi i zadecyduj czy chcesz brać udział w testach diagnostycznych Android

'

Teraz wybierz nazwę dla Twojego urządzania:

Jeśli podłączyłeś antenę telewizji naziemnej rozpocznij wyszukiwanie kanałów. możesz pominąć wyszukiwanie.

Zaktualizuj wersję oprogramowania

Wybierz Aktualizuj

Po aktualizacji aplikacji, postępuj zgodnie z komunikatem na ekranie telewizora. com/-/media/images/aktywacja-canalbox4k/22. png? h=338&w=798&la=pl-pl&hash=64CF4F489CA32FCFE5272ADAC4434E78"/>

Przejdź na stronę podaną na ekranie - załóż konto lub zaloguj się. com/-/media/images/aktywacja-canalbox4k/23. png? h=541&w=550&la=pl-pl&hash=9903D786DABBF256B19F65CAFE8C127E"/>

Przepisz kod widoczny na ekranie TV. com/-/media/images/aktywacja-canalbox4k/24. png? h=307&w=797&la=pl-pl&hash=464CF94FD14989AAC7D4DDF2EA305D0A"/>

Jeśli po aktywacji dekodera zobaczysz taki ekran z zakładką Oglądaj za darmo, zaktualizuj uprawnienia. 

Wybierz Ustawienia, Moje konto i Aktualizacja Uprawnień

Instrukcja aktywacji Cadac Maestro 4b

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja aktywacji Cadac Maestro 4b

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja aktywacji Cadac Maestro 4b