Dodatek komunikacyjny Frigidaire Ffet3025pb

Dodatek komunikacyjny Frigidaire Ffet3025pb jest wszechstronnym i wysoce zaawansowanym dodatkiem do lodówek Frigidaire. Jest zaprojektowany, aby zapewnić użytkownikom łatwy dostęp do wszystkich funkcji i ustawień lodówki, a także do informacji na temat jej stanu. Dodatek pozwala użytkownikowi kontrolować i monitorować temperaturę lodówki, jak również ustawiać i sprawdzać czas i datę. Użytkownicy mogą również ustawić alarmy, aby ostrzegać ich o niskiej temperaturze w lodówce i wysokim poziomie wilgoci. Dodatek wspiera również wyświetlanie i wysyłanie komunikatów z załączonymi zdjęciami do urządzeń mobilnych. Dzięki temu lodówka może być kontrolowana i monitorowana nawet z dowolnego miejsca na świecie.

Ostatnia aktualizacja: Dodatek komunikacyjny Frigidaire Ffet3025pb

Wniosek o dodatek węglowy

Materiały

Kliknij tutaj, aby pobrać wniosek o dodatek węglowy w formacie. doc
Wniosek​_o​_dodatek​_węglowy. doc0. 11MB
Kliknij tutaj, aby pobrać wniosek o dodatek węglowy w formacie. docx
Wniosek​_o​_dodatek​_węglowy. docx0. 04MB
Kliknij tutaj, aby pobrać wniosek o dodatek węglowy w formacie. pdf
Wniosek​_o​_dodatek​_węglowy​_pdf. pdf0. 21MB

Co jest konieczne, by wypełnić wniosek o dodatek węglowy?

  • Formularz jest prosty. Na początku wpisujemy informację do kogo kierujemy wniosek. Wnioski o dodatek węglowy będą rozpatrywały gminy, więc trzeba podać, czy będzie to wójt, burmistrz lub prezydent miasta, w którym mieszkamy.
  • Następnie osoba składająca wniosek powinna wpisać swoje dane, w tym imię i nazwisko, PESEL oraz adres zamieszkania.
  • Jeżeli w skład gospodarstwa domowego wchodzą też inne osoby, w kolejnej rubryce wpisujemy ich dane osobowe z numerem PESEL i adresem zamieszkania.
  • Następnie w formularzu zaznaczamy jedno, główne źródło ogrzewania węglowego, np. kocioł na paliwo stałe, koza czy piec kaflowy. Pamiętajmy - wskazane przez nas źródło ogrzewania powinno być wcześniej wpisane do lub zgłoszone do centralnej ewidencji emisyjności budynków. Będzie to weryfikowane przez gminę na etapie rozpatrywania wniosku.
  • Na koniec podpisujemy oświadczenie o tym, że podane w formularzu dane są prawdziwe.
  • Od dnia złożenia prawidłowo wypełnionego wniosku gmina będzie miała 30 dni na wypłatę dodatku węglowego w wysokości 3 tys. zł
Dodatek komunikacyjny Frigidaire Ffet3025pb

Bezpośredni link do pobrania Dodatek komunikacyjny Frigidaire Ffet3025pb

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dodatek komunikacyjny Frigidaire Ffet3025pb